Scrubmaster B120 R

Neem contact op voor een persoonlijke offerte

Oppervlakterendement tot 5.800 m² reiniging per uur

Verhoogde prestaties en superieure wendbaarheid: de Scrubmaster B120 R is ontworpen om te voldoen aan de hoogste eisen voor het schoonmaken van winkelcentra, productiehallen en hoogwaardige gebouwen, zoals treinstations en luchthavens. Met zijn tankcapaciteit van 120 liter, gecombineerd met hoge operationele prestaties en verkrijgbaar in vier verschillende werkbreedtes, zorgt de machine voor een snelle en efficiënte reiniging van grote en middelgrote
gebieden. Bovendien maken de compacte afmetingen en een 90 graden stuurhoek de Scrubmaster B120 R zeer wendbaar en flexibel in gebruik.
De machine kan uitgerust worden met schijf- of walsborstels waarmee de configuratie aangepast kan worden aan de individuele reinigingsbehoeften. De Scrubmaster B120 R biedt een perfecte werkplek voor de gebruiker: ergonomisch ontworpen en uitgerust met geavanceerde technische details die zorgen voor efficiënt werken. Innovatieve ideeën die tot zijn recht komen in de dagelijkse werkroutine.

Beschrijving

Technische gegevens Scrubmaster B120 Rwals 700schijf 750wals 800schijf 900
Werkbreedte (cm)70758590
Zuigbreedte (cm)9595110110
Theoretisch rendement (m²/h)4.5004.8005.5005.800
Nominale spanning (V)24242424
Vermogen rijmotor (W)727727727727
Vermogen zuigmotor (W)480480480480
Aantal / type borstels2 x wals2 x schijf2 x wals2 x schijf
Borsteltoerental (t/min)850210850210
Schoon-/vuilwatertank (l)120/120120/120120/120120/120
Breedte zonder/met zuigmond (cm)81/9681/9695/11295/112
Totaal gewicht bedrijfsklaar (kg)707723709738

 

Andere suggesties…