Cleanserv VL1-30

Neem contact op voor een persoonlijke offerte

Onze sterkste stof- en waterzuigers – ook voor veeleisende opgaven. Zeer gebruiksvriendelijke en handzame stof-, water-, en industriezuigers.

Uitermate stabiel door de compacte uitvoering. Een chassis met vier zwenkwielen (VL1-15, VL1-30) zorgt voor goede manoeuvreerbaarheid en door de praktische kiepfunctie op het chassis (VL2-70 en VL3-70 l) kan gemakkelijk vloeistof uit de ketel worden geleegd. De ketel bestaat uit slagvast kunststof en de zuigmotor(en) worden “bypass” gekoeld. De Cleanserv VL3-70 I heeft een ketel van onverwoestbaar roestvrij staal en met 3 x 1.200 Watt voldoet de Cleanserv VL3-70 I aan alle eisen voor het zuigen van stof, spaanders, oliehoudende overblijfselen van het frezen of het opzuigen van vloeistoffen.

Beschrijving

Technische gegevens CleanservVL1-15VL1-30VL2-70VL3-70 I
InzetmogelijkhedenNat/droogNat/droogNat/droogNat/droog
Nominale spanning (V/Hz)230/50230/50230/50230/50
Vermogen (W)1,3001,3002,6003,600
Onderdruk (mbar)233233233233
Luchtverplaatsing (l/sec)5656112168
Bypass-motorjajajaja
Geluidsniveau (dB(A))71717579
Bruto ketelinhoud (l)17266278
Gewicht zonder toebehoren (kg)13152734
Kabellengte (m)12121212
Lengte zuigslang (m)22.52.52.5
Diameter toebehoren (mm)36383838

Andere suggesties…